برند شرکت

برند یک نام، نشانه و یا ترکیبی از عناصر دیداری و نوشتاری است که موجب تمایز بخشیدن به یک محصول یا شرکت نسبت به رقبا می شود. برند ممکن است شامل نام تجاری، نشانه تجاری و همچنین شعار (اسلوگان) شرکت یا محصول باشد.

یک برند در طول زمان از طریق استفاده مداوم و منظم همراه با محصولات و خدمات یک شرکت در ذهن مشتریان نقش می بندد و بعدها به تنهایی یادآور قابلیت و کیفیت محصولات و خدمات شرکت می شود.

برند کنترل گاز اکباتان با تکیه بر قریب ۳۵ سال فعالیت در زمینه تولید تجهیزات ایمنی، تنظیم و اندازه گیری گاز شهری در ایران، جایگاه خاصی در بین مشتریان استراتژیک خود شامل؛ شرکت ملی گاز ایران و شرکتهای گاز استانی یافته است. همچنین طی ممیزی سندیکای آلومینیوم ایران و انجمن دایکست ایران به عنوان دومین برند برتر صنعت دایکست ایران انتخاب گردیده است.

نشانه تجاری شرکت کنترل گاز اکباتان بر مبنای نشانه تجاری شرکت بالادستی خود یعنی شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت طراحی گردیده و بیانگر فعالیت این شرکت در صنایع نفت و گاز است و نقطه تمایز آن با نشانه شرکت مادر، طرح شعله قرمز رنگ و وجود حرف لاتین E در وسط شعله است.

این نشانه تجاری در تاریخ ۷ مهرماه ۱۳۹۵به شماره ۲۵۶۷۰۶ در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است.