اعطای لوح زرین هفتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی به شرکت کنترل گاز اکباتان

کنتور هوشمند و ماژول هوشمندساز کنتور شرکت کنترل گاز اکباتان، موفق به دریافت لوح زرین و گواهینامه هفتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کنترل گاز اکباتان، هفتمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی با هدف توسعه اقتصاد ملی و حمایت از نوآوری‌های داخلی به همت دفتر توسعه فناوری و نوآوری‌های دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

در این دوره از جشنواره، ۲۸ شرکت و ۳۲ محصول برتر در حوزه نوآوری‌های ایرانی معرفی شدند و مراسم اختتامیه این رویداد در ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۱ با حضور دکتر رسول جلیلی رئیس دانشگاه صنعتی شریف و جمعی از فعالان صنعت و شرکت‌های نوآور، در سالن استاد ربیعی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

این جشنواره با شناسایی، انتخاب، ممیزی و احراز برترین نوآوری‌های شرکت‌های ایرانی در چهار بخش “نوآوری در محصول”، “نوآوری در خدمت”، “نوآوری در فرآیند” و “نوآوری در کسب‌وکار” زمینه معرفی و تقدیر از تلاشگران حوزه صنعت و کسب‌وکار را فراهم کرده است.

در این دوره از جشنواره، بر اساس ارزیابی‌های انجام شده مبتنی بر مدل مرجع نوآوری ایرانی، شرکت دانش بنیان کنترل گاز اکباتان برای طراحی و تولید کنتور هوشمند گاز و ماژول هوشمندساز کنتور، به عنوان برنده لوح زرین و گواهینامه نوآوری برتر ایرانی در سال ۱۴۰۱ انتخاب گردید.

 

گزارش تصویری مراسم پایانی هفتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *