حضور شرکت کنترل گاز اکباتان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران

شرکت کنترل گاز اکباتان به عنوان شرکت پیشرو در صنعت اندازه‌گیری هوشمند (Smart Metring) آخرین دستاوردهای خود در زمینه طراحی و تولید تجهیزات تنظیم و اندازه‌گیری هوشمند گاز  را در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کنترل گاز اکباتان، بیست‌ و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «صنعت نفت، تولید فناورانه و مصرف بهینه» از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ با حضور ۱۵۰۰ شرکت داخلی و ۲۰۰ شرکت خارجی از ۱۴ کشور جهان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد.

شرکت کنترل گاز اکباتان در این دوره از این نمایشگاه، به عنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت سرمایه‌گذاری صنعت نفت، در غرفه این هلدینگ، واقع در سالن ۹-۸ با مساحت ۹۵ مترمربع، میزبان مدیران، معاونان، کارشناسان و متخصصان صنایع گاز از سراسر کشور و نمایندگانی از کشورهای آسیایی و اروپایی بود.

در این نمایشگاه، شرکت کنترل گاز اکباتان آخرین دستاوردهای خود را در زمینه طراحی و تولید کنتور هوشمند گاز و ماژول هوشمندسازی کنتورهای گاز به معرض نمایش گذاشت.

کنتور هوشمند گاز، یکی از محصولات مهم این شرکت است که با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، قابلیت‌هایی از جمله؛ اندازه گیری دقیق مصرف گاز، کنترل و مدیریت بهینه مصرف و همچنین امکان اتصال به انواع بسترهای مخابراتی از جمله LORA و NB-IOT را فراهم کرده است.

علاوه بر کنتور هوشمند گاز، ماژول هوشمندسازی کنتورهای گاز نیز از جمله دستاوردهای جدید این شرکت در این نمایشگاه بود. این ماژول امکاناتی را فراهم می کند که کنتورهای گاز قدیمی به کنتور هوشمند تبدیل شوند و قابلیت هایی همچون اتصال به شبکه های هوشمند، انتقال اطلاعات به صورت بی سیم و کنترل از راه دور را به آنها اضافه می کند. این ماژول از لحاظ فنی و فناوری به روز بوده و باعث بهبود عملکرد سیستم‌های اندازه‌گیری گاز می شوند.

حضور شرکت کنترل گاز اکباتان در این نمایشگاه، نشان از تلاش و تمرکز این شرکت برای ارتقای تجهیزات صنایع گاز در ایران و بهبود فناوری های مربوط به اندازه‌گیری و کنترل مصرف گاز دارد.

 

گزارش تصویری حضور شرکت کنترل گاز اکباتان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *