قرارگرفتن کنترل گاز اکباتان در لیست ۵۰۰ شرکت برتر ایران

شرکت کنترل گاز اکباتان جزو ۵۰۰ شرکت برتر کشور در سال ۹۸ شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کنترل گاز اکباتان، بر اساس رتبه‌بندی انجام شده در بین شرکت‌های برتر کشور که از سوی مرکز رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی انجام شده است و در همایش IMI-100 اعلام شد، شرکت کنترل گاز اکباتان با کسب رتبه ۴۱۸ در بین ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور قرار گرفت.

در رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران که بر اساس شاخص های جهانی برای بیست و دومین سال متوالی توسط سازمان مدیریت صنعتی انجام پذیرفته است، شاخص هایی نظیر اندازه و رشد شرکت، سود آوری و عملکرد، بهره وری، صادرات، نقدینگی، بدهی و بازار بر مبنای سال مالی ۹۷ مورد تحلیل و بررسی گرفته که بر این اساس شرکت کنترل گاز اکباتان با فروش ۶۴۶٫۵ میلیارد ريال توانست رتبه ۴۱۸ را بین ۵۰۰ شرکت برتر کشور در سال ۹۸ کسب کند.

همچنین این شرکت در گروه ماشين آلات، تجهيزات و صنايع فلزی و در میان شرکت های بزرگ صنعتی کشور رتبه ۱۶ را به خود اختصاص داد.

سازمان مدیریت صنعتی از سال ۱۳۷۷ با طراحی و اجرای نظام رتبه ­بندی IMI-100 با الهام از رتبه ­بندی های معتبر دنیا نظیر  Fortune 500، هر ساله اقدام به معرفی شرکت­های بزرگ و برتر ایران می نماید. انتشار این فهرست موجب شناخت روشن تر و شفاف تری از فضای کسب و کار حال حاضر کشور می‌شود و درک عمیق تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور به فعالان و سیاست گذاران اقتصادی ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *